Oktawia Braun – Twoja dietetyczka

Nazywam się Oktawia Braun i jestem absolwentką Dietetyki klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę zdobywałam między innymi w szpitalach takich jak Centrum Zdrowia Dziecka, Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie, Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Zawodowo jestem związana z Instytutem Diabetologii w Warszawie, gdzie na co dzień pomagam dzieciom, młodym oraz dorosłym diabetykom w zrozumieniu istoty odżywiania w cukrzycy.

W pracy z pacjentem kieruję się indywidualnym podejściem.

  • Zalecenia żywieniowe, mające na celu trwałą zmianę nawyków żywieniowych, dopasowuję do aktualnego stanu zdrowia pacjenta, trybu życia, aktywności fizycznej.
  • Układam smaczne, spersonalizowane jadłospisy, opierając się na produktach i potrawach lubianych przez moich pacjentów.

 

Staram się pokazać, że zdrowe odżywianie nie jest nudne, a dieta redukcyjna nie prowadzi do uczucia głodu. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie i dobre samopoczucie moich pacjentów. 

Moim celem jest szerzenie wiedzy żywieniowej, dlatego też angażuję się w wiele inicjatyw oraz webinariów, dotyczących między innymi tematyki nadwagi i otyłości wśród dzieci.

Jaki będzie rezultat współpracy ze mną? Uzyskanie dobrego stanu zdrowia i uśmiechu na twarzy

Jeśli chcesz poznać mój dorobek, proszę kliknij na poniższe linki:

Dyplom Ukończenia Studiów: Dietetyka

Certyfikat Konferencji: Zaburzenia odżywiania się.

Dyplom ukończenia szkolenia: Dietoterapia chorób autoimmunologicznych tarczycy

Certyfikat uczestniczenia w szkoleniu ABC Nieswoistych zapaleń jelit

Publikacje:

Ogarnij cukier, Multimedialny podręcznik radzenia sobie z chorobą

Dieta diabetyka a wyrównanie glikemii.

Spis odbytych praktyk:

Praktyki.